پیکسل چیست و انواع مختلف پیکسل

پیکسل چیست؟وچه انواعی دارد؟

این روز‌ها اگر از هرکسی بپرسید پیکسل چیست به احتمال زیاد بج های سینه را به شما معرفی می‌کند.

پیکسل ها یا همان بج سینه از جمله اقلام تزیینی هستند که در طی سال‌های اخیر میان مردم محبوبیت زیادی به‌دست آورده‌اند. جذابیت این قطعات کوچک دوست داشتنی تا بدانجاست که حتی برخی از مردم به جمع آوری کلکسیون از آن می‌پردازند.

پیکسل ها در واقع یک نوع پرطرفدار از بج سینه هستند که  نسبت به سایر انواع بج به دلیل ساخت آسان و قیمت مناسب آن دارای محبوبیت بیشتر هستند.چند سالی است که در کشور ما بج های سینه به نام پیکسل معروف شده اند در حالی‌که در خارج از ایران آن را با نامbuttonیا دکمه می‌شناسند هم‌چنین به دستگاه پیکسل زن نیزbutton maker می‌گویند.

بج سینه!!

حال اگر هنوز برایتان سوال است که بج سینه چیست باید گفت که در واقع هرگونه قطعه فلزی که روی پیراهن نصب می‌شود.

شاید شما هم تاکنون این نشان های فلزی یا پلاستیکی را روی لباس افراد مختلف دیده باشید.مثل بج هایی که سیاست‌مداران با آرم پرچم کشورهایشان استفاده می‌کنند.

پیکسل کجا استفاده می‌شود؟

در ادارات و ارگان ها استفاده کردن از بج  را به پیکسل ترجیح می‌دهند،اما در بین جوانان و نوجوانان،استارت آپ ها و بین مردم استفاده از پیکسل رواج بیشتری دارد.علاوه بر‌این پیکسل ها به عنوان هدیه های هنری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

امروزه تنوع اشکال مختلف پیکسل بر جذابیت و محبوبیت آن افزوده است.شما می‌توانید عکس خودتان یا عزیزانتان،لوگوی شرکتتان،جملات مورد علاقه‌تان و…را با هزینه کم روی انواع پیکسل چاپ کنید و هدیه‌ای ماندگار به عزیزانتان دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill the forms to signup